Neden bizi seçmelisiniz ?

Bizler Deka Makina olarak en büyük kaygımız alışılagelmiş olan bilindik şekilde iş yapmaktır. Deka makina kısa geçmişinde yaptığı bütün makinalar her birini diğerinden daha üstün yapmanın gayretini göstererek bunu başarmıştır. Bunu başarmasının sırrı aldığı işte kar zarar hesabının dışında nasıl daha iyi yaparız mantığı vardır ve bundan taviz vermeme ilkesi gerçeğiyle bunu tamamlamıştır.Özellikle fırınlarda yapmış olduğu yenilikler yakıt tasarrufuna dayalıdır.

Bilindiği gibi maalesef ülkemizde yakıt(enerji) pahalılığı gerçeği sektördeki üreticiyi ciddi bir şekilde etkilemektedir. Deka makina olarak bizler uzun uğraşlar ve deneyler sonun da üretici firmaların yükünü biraz olsun hafifletebilmek için termoblok ve yanma odasında yaptığımız buluşumuzla yaklaşık %30 tasarruf sağlayan sistem geliştirdik.

Bu yeniliğimizi siz müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız. Bizleri daha da ileri taşıyacak olan siz kıymetli müşterilerimiz talepleri olacaktır.

Not= Tesisiniz hangi marka olursa olsun termoblok yanma odanız kızarıyorsa ve yanma odası duvarları ısınıyorsa bize ulaşın çünkü çok büyük enerji kaybı söz konusudur.

DEKA MAKİNA TANITIM