Toz Boya Fiyatları

Toz Boya Fiyatları

26 January 2013

Toz boya uygulamalarında ekonomik olarak bahsedilen toz boya fiyatları tüketiciye belli başlı hesaplarla sunulabiliyor. Toz boya maliyetlerinin doğru olarak hesaplanabilmesi için yapılan işin niteliği bu konuda çok önemli bir hususta yer almaktadır.

Toz boya fiyatlarıyla ilgili bir bilgiye sahip olabilmek için öncelikle o işlemle ilgili bir maliyet hesaplaması yapılmalıdır. Bu maliyet hesaplama işlemi sırasında; yapılan işin kaplama kalınlığı, yapılan işin yoğunluğu, verimliği, 1 kg ile boyanabilecek alan ve boyanın ürün bedeli hesaplanarak bir maliyet hesaplamasında bulunulabilir. Toz boyalar tüketiciye yönelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yüksek kalitedeki yüzey görünümü ve hava koşullarına karşı bir direnç gösteren endüstriyel özellikler ile bir araya getirildiği dikkat çekici yüzey görünümleri sağlamak üzere geliştirilmiş çok yönlü boyalardır. Genelde toz boyalar 25 kilogramlık standart kutularda satışa sunulmaktadır. Uygulama alanına göre de değişen toz boya fiyatları, hesaplamalara istinaden işçilik maliyetlerinin de etkili olduğu bir ekonomik bedele sahiptir. Diğer boyama yöntemleriyle kıyaslamak gerekirse toz boya ile boyama yöntemlerinin oldukça ekonomik bir yapıya sahip olduğu görülür. Bu yöntemde geri dönüşüm sistemlerinin etkisi olmasından dolayı boyanın boşa gitmesi en aza indirgenerek maksimum yarar sağlandığı için aynı ekonomiklik ürünün fiyatına da yansımıştır.

Toz boya fiyatlarıyla ilgili geniş bir bilgiye sahip olmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizi arayabilir, konuyla ilgili ayrıntılara ve fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Telefon: +90 212 422 26 22 – Fax: +90 212 422 26 22

Comments
 • osman
  30 May 2013

  kırmızı ve sarı toz boya fiyatlarını öğrenmek istiyorum selamlar

  • faruk
   01 July 2013

   Toz boya fırını fiyat bilgisi e-posta adresinize gönderildi.

Yorum Gönder
İsim *
Email *
Website
DEKA Nedir?

Test.